Wersja polska English version

Zwrot z inwestycji w CMS

zwrot z inwestycji w CMSKorzyści z systemów umożliwiających samodzielną modyfikację treści firmowej witryny internetowej są niezaprzeczalne - zwłaszcza w przypadku serwisów, których treść musi być uaktualniana stosunkowo często lub jest połączona z innymi wewnętrznymi mechanizmami firmy (np. workflow - obieg dokumentów). Brak dodatkowych kosztów zewnętrznych podwykonawców oraz możliwość natychmiastowego reagowania na potrzeby biznesowe wpływa na niski całkowity koszt utrzymania systemu (TCO) oraz wysoką stopę zwrotu z inwestycji (ROI).

Dotyczy to głównie średnich i dużych firm, wprowadzających częste promocje lub starających się na bieżąco informować o nowościach pojawiających się w ofercie. Dzięki takim właśnie częstym aktualizacjom, firmowa witryna może stać się istotnym elementem promocji firmy i jej oferty.

Poprzez narzędzia pozwalające na wprowadzanie zmian zawartości stron www pracownikom firmy, eliminuje się koszty związane ze zlecaniem takich prac wyspecjalizowanym firmom. Niebagatelne znaczenie ma tu również ilość czasu potrzebna na wprowadzenie zmian - dzięki wygodnemu edytorowi wspierającemu mechanizmy kopiowania i wklejania, zmiana nie powinna zająć pracownikowi więcej niż kilka minut.

Zaletą rozwiązań opartych na CCA WideCMS jest także niski koszt wdrożenia wynikający z możliwości uruchomienia systemu na platformach sprzętowych, wykorzystujących systemy UNIX/Linux jak i korporacyjnych serwerach z systemem Windows Server. Oprogramowanie wykorzystuje powszechnie stosowane silniki baz danych, w tym także darmowe. Od strony użytkownika panelu administracyjnego nie jest wymagane żadne dodatkowe oprogramowania poza standardową przeglądarką internetową, przy pomocy której realizowane są wszystkie funkcje systemu.

Nota prawna