Wersja polska English version

Hot Spoty Wi-Fi


System WiFi-Spot.pl


System WiFi-Spot.pl to jednolite, dedykowane narzędzie pozwalające na stworzenie profesjonalnego punktu,lub sieci punktów dostępu do Internetu,rozszerzonych o zestaw mechanizmów wspierających Wi-Fi Marketing. System daje szeroki wachlarz funkcjonalności niezbędnych do realizacji i monitorowania skutecznej kampanii wykorzystującej Wi-Fi Marketing jako kanał komunikacji.

Usługa adresowana jest dla wszystkich punktów pragnących płatnie lub darmowo udostępniać własne łącze internetowe swoim Klientom, w tym dla: hoteli,pensjonatów, kawiarni, restauracji, klubów, centrów handlowych, urzędów, stadionów, dworców, stacji paliw i innych miejsc użyteczności publicznej.


Rozwiązania Wi-Fi Marketingu


Wi-Fi Marketing to przyszłość marketingu mobilnego. To prosty i skuteczny sposób na to, by przebić się przez szum informacyjny i wyprzedzić standardowe kanały komunikacji. Wi-Fi Marketing oferuje niezwykle przystępną, dwukierunkową komunikację z potencjalnymi klientami. W sprytny sposób angażuje konsumentów, dając im w zamian za poświęconą chwilę uwagi wartość dodaną w postaci dostępu do darmowego Internetu.

Wi-Fi Marketing dostarcza narzędzia do zachowania większej równowagi pomiędzy potrzebami marketerów
a potrzebami użytkowników końcowych udostępnianej sieci (również potencjalnych klientów). Wi-Fi Marketing zapewnia dystrybucję komunikatów reklamowych w określonym miejscu, przy użyciu technologii bezprzewodowej - sieci Wi-Fi. Technologia ta, połączona z wyspecjalizowanymi aplikacjami i urządzeniami, pozwala wykorzystać nowy kanał komunikacji z potencjalnymi klientami.


Nota prawna