Wersja polska English version

CCA WideCMS - system zarządzania treścią serwisów WWW

System CCA WideCMS jest wielomodułowym i uniwersalnym rozwiązaniem pozwalającym na tworzenie stron www, portali, vortali, implementację rozwiązań intranetowych i ekstranetowych oraz tworzenie specjalizowanych systemów internetowych.

Konieczność przedstawiania użytkownikom serwisu WWW i potencjalnym Klientom nowych produktów wraz ze zdjęciami i opisami, informacji handlowych, zmieniających się cenników, aktualności z działalności firmy jak również dodatkowych informacji i działań wspierających marketing powoduje nieodzowność nieprzerwanych zmian na stronach WWW. Zmiany te wymagają dużego nakładu zasobów firmowych jak również współpracujących agencji marketingowych, stanowiąc kosztowny i długotrwały element każdej polityki marketingowej.

CCA WideCMS jest rozwiązaniem pozwalającym na samodzielne, łatwe i szybkie zarządzanie serwisami internetowymi oraz aplikacjami opartymi na technologiach internetowych.

Do publikowania treści i modyfikowania zawartości stron nie jest wymagana instalacja specjalistycznego oprogramowania – wystarczy zwykła przeglądarka, dostęp do Internetu i minimalne doświadczenie pracy z prostymi edytorami tekstów.

Rozwiązanie CCA WideCMS (CMS - Content Management System - System Zarządzania Treścią) posiada szereg funkcji pozwalających na łatwe i szybkie wprowadzanie, publikowanie i modyfikowanie treści serwisów przez osoby nieposiadające wiedzy z zakresu programowania i kodowania stron www. Specjalizowany panel administracyjny pozwala nie tylko na edytowanie treści serwisu (tekst i ilustracje), ale również na zarządzanie szeregiem dodatkowych funkcji (np. zarządzanie profilami użytkowników, zarządzanie wersjami językowymi serwisu, itp.). Dodatkowe moduły służą realizacji procesów online’owych zamówień, zarządzaniu bannerami i funkcjom statystycznym.

Nota prawna