Wersja polska English version

2010.07 www.OpenYachting.pl

Open YachtingNowa odsłona OpenYachting to jeszcze więcej dynamizmu, obrazów, soczystych kolorów – tego wszystkiego co kojarzy się ze sportami wodnymi, młodością i zdrowiem. Strona jest multimedialna, nastawiona na interaktywny udział osób zaangażowanych w przedsięwzięcie jakim jest OpenYachting.

Nowoczesne technologie zastosowane na stronie, wielotorowość dotarcia do informacji i przejrzystość projektu sprawiają, że korzystanie ze strony jest bardzo proste i przyjemne.

Internauci mogą oglądać filmy i galerie zdjęć z różnych wydarzeń, zapisać się do newslettera czy połączyć z ulubionym portalem, np. społecznościowym Facebookiem. Dzięki wciąż udoskonalanemu systemowi zarządzania treścią CCA WideCMS administrator strony ma możliwość uaktualniania informacji w sposób szybki i wygodny.

Na stronie głównej znalazło się również miejsce na newsy, kalendarz, zapowiedzi najbliższych imprez i logotypy Partnerów. Wszystko odpowiednio skomponowane, tak by nie przytłoczyć informacjami i nie zagubić rzeczy najważniejszych.

Strona jest aktualna, dynamiczna i ... bynajmniej nie nudna.

Nota prawna