Wersja polska English version

2008.03. Nowy portal Heatherwood

Nowoczesny portal internetowy, prezentujący a atrakcyjny i czytelny sposób oferte firmy. Autorski system zarządzania treścią CCA WideCMS umożliwia administratorom strony na szybkie i wygodne wdrażanie nowych treści. Dzięki temu witryna jest zawsze aktualna. Strona wyróżniająca się bogatą, dynamiczną grafiką. Efektowny kolorystycznie layout został wzbogacony flashowymi banerami, które zdecydowanie podnoszą wartość estetyczną tego projektu.

Czytelnie skonstruowane menu pozwala na szybkie podejmowanie decyzji dotyczących dalszych kroków na stronie. Wybór ścieżki dostępu do informacji jest prosty - intuicyjny. W ten sposób zostało zrealizowane główne - informacyjne zadanie strony.

Efektownie skontruowane galerie zdjęć, nie tylko wzbogacają warstwę estetyczną witryny, ale przede wszystkim budują spójny, wzbudzający zaufanie wizerunek firmy.

Strona posiada wyszukiwarkę lokalizacji domów. Generowanie listy w panelu administracyjnym jest bardzo proste i nie wymaga specjalistycznej wiedzy.

Witryna została wzbogacona o moduł dodawania plików oraz tworzenia i wysyłania newsletterów. odpowiednio dobrane technologie zapewniają ponadto dobrą indeksację serwisu w wyszukiwarkach. Dzieki nowoczesnemu panelowi do zarządzania treścią, informacje na stronie są zawsze aktualne. Szybkie i tanie tworzenie i wdrażanie nowych treści to duża zaleta tego portalu.

Nota prawna