Wersja polska English version

2007.09 Kamera monitorująca postępy budowy Adgar Plaza

Obraz zarejestrowany przez kamerę, która przez 24 h/dobe monitoruje postępy budowyNa warszawskim Mokotowie powstaje nowoczesny kompleks budynków biurowych – ADGAR Plaza.

Biurowce o bardzo wysokim standardzie wyposażone będą w najnowocześniejsze rozwiązania teletechniczne i teleinformatyczne. Implementowane inteligentne rozwiązania techniczne mają na celu zapewnienie maksymalnego poziomu bezpieczeństwa biznesowego Najemców i Klientów kompleksu, zmniejszenie kosztów eksploatacji budynków oraz zwiększenie komfortu pracy.

Kompleks ADGAR Plaza posiadać będzie:
- centralną serwerownię DATA CENTER o wysokim standardzie bezpieczeństwa, na użytek systemów teleinformatycznych i Najemców kompleksu,
- zintegrowane systemy nadzoru, bezpieczeństwa i regulacji budynków kompleksu, oparte o protokoły IP,
- system telefonii IP do wykorzystania przez Najemców,
- zaawansowane rozwiązania redundantnej dostawy mediów (w tym energii elektrycznej, usług telekomunikacyjnych, usług transmisji danych),
- wysokowydajną infrastrukturę aktywną opartą o technologię CISCO,
- koszyk dodatkowych usług dla Najemców (w tym m.in. usługi bezpieczeństwa, usługi transmisyjne, usługi konwergentne).

CCA - Computer Consultant Association – jako wieloletni partner firmy ADGAR, współpracuje przy projekcie i realizacji kompleksu ADGAR Plaza w zakresie doradztwa technicznego i technologicznego oraz wsparcia przy doborze rozwiązań wyposażenia kompleksu.

We wrześniu b.r. na placu budowy została zainstalowana kamera, dzięki której możliwe jest obserwowanie postępów budowy. Zaawansowana technologicznie przemysłowa kamera o wysokiej rozdzielczości i czułości rejestruje obraz w dzień i w nocy oraz transmituje go przy wykorzystaniu protokołu IP.

Adgar Postępu Sp. z o.o. – Inwestor Projektu jest częścią Adgar Investment & Development Ltd. międzynarodowej firmy działającej na rynku nieruchomości m.in. w Kanadzie, Belgii, Izraelu i w Polsce.

Adgar Plaza

Zdjęcia z kamery rejestrującej postępy budowy.

Adgar Plaza _ widok z kamery_noc

Adgar Plaza _ widok z kamery_noc

Adgar Plaza _widok z kamery_dzień

Adgar Plaza _widok z kamery_dzień

Nota prawna