Wersja polska English version

2009.06 E-marketingowa akcja informacyjna

CCA od początku wspiera akcję informacyjną w zakresie monitorowania informacji na temat rozprzestrzeniającego się wirusa grypy typu A/H1N1 oraz zachorowań i zgonów w Polsce i na świecie w następstwie zakażenia tym wirusem.

Akcja ma na celu rozszerzanie wiedzy na temat nowego wirusa grypy. Wiedza jest konieczna do tego by uchronić się przed zakażeniem oraz do tego by w razie wystąpienia objawów grypy umieć właściwie na nie zareagować. Grypa bywa chorobą lekceważoną, często myloną ze zwykłym przeziębieniem. Świadomość zagrożeń związanych z zakażeniem wirusem grypy oraz z ryzykiem wystąpienia bardzo niebezpiecznych dla organizmu powikłań to podstawa prewencji przeciwwgrypowej. Konieczne jest szerzenie wiedzy na temat tej bardzo groźnej choroby i informowanie o konieczności właściwej profilaktyki.

Internet daje możliwość dotarcia do bardzo szerokiej grupy odbiorców. Zastosowanie tego medium to szybkość przekazywania informacji oraz ich skala - nie ma tu ograniczeń terytorialnych. Informacja dociera do tych, którzy jej szukają.

Nota prawna